Osallistujat

Muutokset kilpailukansliaan

Kilpasarja, miehet 10 h
Nro Joukkueen Nimi Kapteenin nimi 1-jäsen 2.-jäsen EMIT GPS-laite
1 Free adventure Hannu Oja Juhani Tolonen Tuomas Säily 501646 561
2 Visidon Jari Hannuksela Markus Turtinen Matti Niskanen 123686 562
Kilpasarja, seka 10h
Nro Joukkueen Nimi Kapteenin nimi 1-jäsen 2.-jäsen EMIT  
3 Hiiltomiehet Teho Peetsu Ilkka Nurminen Kati Vehmas 183054 563
4 Sonni Adventure Ville Lappalainen Sirpa Lappalainen 505528 564
5 Team1life Jukka Maaninka Johanna Yrjänheikki Janne Lämsä 222495 565
Harrastesarja, 6h
Nro Joukkueen Nimi Kapteenin nimi 1-jäsen 2.-jäsen EMIT  
6 Al Patu Pasi Kemppainen Alpo Mikkonen Tuomas Ilkka 130044 566
7 Auttajanne Jani Jussila Janne Paavola 218140 567
8 HEATeam Henna Ovaska Elina Jokela Aku Åkerman 123239 568
9 Juntit Pekka Juntunen Timo Juntunen Janne Saukko 81106 569
10 Kärkeen & Kotiin Eija Laasonen-Tervaoja Johanna Törmä 111126 570
11 Mimmit Mervi Koukkari Maria Autio 183566 571
12 Paksumaha ladyt Sari Höynälä Jonna Höynälä 107147 572
13 Paksumahat Kai Ojala Kauko Heinikoski Veli-Matti Niskanen 506274 573
14 Paksumahat II Matti Passoja Antti Pietilä 506186 574
15 Passion Adventure Niina Jaako Tytti Kaijanen 501835 575
16 Team Dorat Maria Vesala Heidi Kuusiluoto 51682 576
17 Team Moilaset Eero Moilanen Sofia Moilanen 483882 577
18 Team Suunnaton Laura Kylmälä Tiina Syrjänen 179562 578
Kuntosarja, 4h
Nro Joukkueen Nimi Kapteenin nimi 1-jäsen 2.-jäsen EMIT  
19 AiTOUs Aino Erkinaro Tuukka Korpela 148105 579
20 Hop hop, LOP! Päivi Sundelin Orvokki Pesonen Laura Pirttilahti 229167 580
21 Jumi Petri Saarijärvi Mikael Blomback 123418 581
22 Karjalan Heilit Jenna Heikkinen Jaana Koskipaasi 161068 582
23 Kenttäinsinöörit Marko Leukkunen Peter Soppela 220859 583
24 Lippa ja Hene Henna Hinkula Liisa Jurmu 123694 584
25 Ojasta Allikkoon Marita Liikanen Kati Perälä 148108 585
26 rääppööt Jonna Saarijärvi Suvi Blomback 148094 586
27 Team Ajokoira Aku Jokiniitty Otto Sinkkonen 148098 587
28 Team Buffee Enni-Maria Pääkkönen Henni Kivelä 148109 588